Gabinety Stomatologiczne - DentMedica

"Nulla res tam necessaria est omni generi hominum quam medicina."

O nas

Gabinety DentMedica powstały z myślą o pacjentach, którzy chcą żeby ich problemy stomatologiczne były rozwiązywane kompleksowo i profesjonalnie.

Dlatego najważniejszym celem lekarzy i zespołu pracowników DentMedica jest oferowanie pacjentom pełnego zakresu usług stomatologicznych, opartych na najnowszych osiągnięciach naukowych.

W profesjonalnym podejściu do pracy nie zapominamy o stworzeniu naszym pacjentom miłej i przyjaznej atmosfery.

Pracujący w DentMedica lekarze są uczestnikami wielu kursów i szkoleń aby stale podnosić własne kwalifikacje i oferować Państwu najnowocześniejsze metody leczenia. Dokładne i rzetelne leczenie umożliwia nam również specjalistyczne wyposażenie gabinetu w sprzęt taki jak:
- radiowizjografia (RVG - cyfrowe zdjęcia RTG),
/zdjęcie RVG możemy wykonać w ciągu 1 min. i omówić je razem z pacjentem na ekranie monitora w pracowni RTG lub bezpośrednio na fotelu stomatologicznym. Poprzez zastosowanie czujnika cyfrowego dawka promieniowania została ograniczona o 90%. Dodatkowe programowanie umożliwia lekarzowi wykonanie na podstawie zdjęcia RVG dodatkowych pomiarów takich, jak pomiar długości kanału czy względnej gęstości kości/
- endometry Raypex i Propex,
/umożliwiają precyzyjny pomiaru długości kanału korzeniowego/
- mikroskop stomatologiczny Karl Kaps SOM-22,
/umożliwia pracę w powiększeniu, które otwiera przed stomatologiem nowe możliwości. Powiększenie pola operacyjnego pozwala na zupełnie nową jakość leczenia w stomatologii i zapewnia najlepsze wyniki w leczeniu kanałowym/
- kamery wewnątrzustne RF SYSTEM Einstein i Miharu,
- mieszalnik Pentamix,
- wytrząsarki CapMix i RotoMix.

Własna pracownia RTG wyposażona w nowoczesny sprzęt umożliwia wykonanie zdjęcia jeszcze przed rozpoczęciem leczenia aby została dobrana najlepsza metoda leczenia.
Wykonane cyfrowo zdjęcie jest wysyłane do wybranego fotela dentystycznego i wyświetlone na panelu LCD w trakcie wykonywania zabiegu.

Zabiegi wykonywane są w znieczuleniu aby zapewnić naszym pacjentom bezbolesność i większy komfort podczas leczenia.

W gabinetach wykorzystujemy również kamery wewnątrzustne. Kamera to korzyść zarówno dla lekarza jak i dla pacjenta. Wysokiej jakości obraz przesyłany do monitora LCD umożliwia dokładny przegląd zębów i pokazanie ich pacjentowi. Dzięki takiej prezentacji lekarzowi łatwiej wytłumaczyć celowość, istotę proponowanej metody leczenia oraz sam przebieg procesu leczenia - słowa są teraz poparte informacja wizualną. Używamy kamer firmy RF System Lab. które wykorzystują technologie fluorescencyjną dzięki której jednoznacznie i wyraźnie obrazują ubytki próchnicze w szczelinach oraz na widocznych powierzchniach zębów jak i początkowe stadia próchnicy.

Aby świadczyć usługi na światowym poziomie DentMedica spełnia wszystkie europejskie normy i wymagania stawiane placówkom medycznym. Dotyczą one w szczególności procesów higieny i bezpieczeństwa w gabinecie, sterylizacji narzędzi i dezynfekcji sprzętu. Aby zapewnić te wymagania wyposażyliśmy gabinet m.in. w najnowszy autoklaw firmy MOCOM (do sterylizacji narzędzi), który należy do najwyższej klasy B.

Gwarancja

Udzielamy gwarancji na wszystkie prace wykonane w gabinecie!

© 2020 DentMedica

English | strona główna | kontakt

projektowanie stron www avangardo.pl | studio reklamy internetowej avangardo.pl